Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak %50 İndirim Fırsatı

PIRLANTA FİYATLARI

PIRLANTA FİYATLARI

Pırlanta, gelin ve gelin adayları için en önemli aksesuarlardan biridir. Işıl ışıl görüntüsü, muhteşem parlaklığı ve zarifliği ile her kadını kendine hayran bırakan ve hayal kurduran pırlantalar, değerli takı aksesuarlarında takı tasarımı ustalarının da sıklıkla kullandıkları mücevher parçalarından biridir. Pırlantaların mücevher anlamında pek çok kullanım yönü olması ile beraber, bu güzel aksesuarın bulunduğu takıları kendiniz için ya da sevdiğiniz bir kadına satın almadan önce mutlaka belli başlı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kalitesiz ya da kullanışsız bir ürün alma sonucu ile karşı karşıya kalmanız kaçınılmaz olacaktır.

İçerisinde pırlanta bulunan mücevherleri satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenlerden bahsetmek gerekir ise, pırlantanın kesim şekli, pırlantanın rengi, berraklık ve karatı oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu dört faktöre de pırlanta satın alınmadan önce mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Kadınların hayalini süsleyen bu mücevherlerin pırlanta fiyatları temel anlamda bu bahsettiğimiz dört faktöre göre değişmektedir. Bu faktörlere dikkat edilerek satın alınan ürünlerin kalitesi de artacağı için aynı oranda pırlanta fiyatları da artmaktadır.

Bahsettiğimiz dört faktörün haricinde mücevherlerin fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise kuşkusuz ki pırlantanın kullanım alanıdır. Site üzerinde dilerseniz kendinize alabileceğiniz, dilerseniz de sevdiğiniz kadını ya da annenizi mutlu etmek adına hediye olarak satın alabileceğiniz pek çok pırlanta içerikli mücevher bulunmaktadır. Burada ilk dikkat edilmesi gereken nasıl bir takı satın alınmak istediğine karar verilmesidir. Çünkü tıpkı pırlantanın kesimi, berraklığı, karatı ve rengi pırlanta fiyatları konusunu etkiliyor ise, aynı şekilde pırlantanın kullanım alanı ve şekli de fiyatı etkilemektedir.

Burada takının kullanım alanı ve şekli derken bahsedilmek istenen; pırlanta yüzükler, pırlanta kolyeler ve pırlanta küpelerdir. Satın alacağınız pırlanta içerikli ürüne karar verdikten sonra hem kendi zevkinize, hem satın alacağınız kişinin zevki ve isteğine göre hem de aynı zamanda bütçenize uygun pırlanta fiyatları listesine ulaşabilirsiniz.

 

PIRLANTA YÜZÜKLER

Site üzerinden birbirinden şık ve zarif aynı zamanda da bütçenize uygun fiyatlara sahip pırlanta yüzük çeşitleri bulabilmeniz mümkündür. Pırlanta yüzükler sitede temel anlamda iki ana başlık altında toplanmaktadır. Bunlar pırlanta tek taş yüzükler ve pırlanta beştaş yüzükler olmaktadır.

Dilerseniz filtreleme yöntemini kullanarak kendinize en uygun ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken site üzerinde yer alan pırlanta yüzükler kategorisine tıkladıktan sonra ilk başta pırlanta tek taş yüzüklere basabilirsiniz. Ardından dilediğiniz markayı, fiyatı düşen ürünleri, fiyat aralıklarını, taş rengini ve karatının büyüklüğünü seçerek kendinize en uygun ürünü filtreleme yöntemi yaparak bulabilirsiniz. Aynı uygulamayı pırlanta beştaş yüzükler içinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz ürüne fazla zaman harcamadan kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Bunlara ek olarak daha güvenilir bir ürün satın almak istiyorsanız, sitede yer alan sertifikalı pırlanta tek taş yüzükler ve sertifikalı pırlanta beştaş yüzükleri inceleyebilirsiniz. Sertifikalı ürünlerin diğer normal pırlanta ürünlere nazaran daha pahalı olduğunu fakat daha güvenilir ürünler olduğunun bilinmesinde fayda vardır.

 

PIRLANTA KOLYELER

Pırlanta kolyelerde yine kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlar arasında yer almaktadır. Günlük olarak da kullanıma uygun olan bu takı çeşidi, kimi zaman gece gidilen özel yemeklerde ya da düğün, kokteyl gibi davetlerde, kimi zamanda düğünde gelinin gelinlik ile kullandığı bir mücevher haline gelmektedir. Hangi kullanım şekli tercih edilir ise edilsin, bu şık kolyeler her kadını oldukça şık ve tarz sahibi göstermektedir.

Site üzerinden birbirinden şık ve güzel pırlanta kolyelere ulaşmak mümkündür. Ürünlere pırlanta kolyeler sekmesine tıkladıktan sonra tamamını listeleyip inceleyebileceğiniz gibi filtreleme yönteminden de faydalanarak inceleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, pırlanta kolyeler sekmesine bastıktan sonra açılan sayfada marka, karat, renk ve fiyat gibi sekmeleri kendi zevk, istek ve de bütçenize uygun bir şekilde işaretledikten sonra daha dar bir alanda filtreleme yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinden kendinize en uygun ürünü daha az zaman harcayarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her yaştan, her zevke hatta her bütçeye uygun yüzlerle çeşidi içinde bulunduran sitede sizlerde en uygun ve güzel ürünü hemen bulabilirsiniz.

 

PIRLANTA KÜPELER

Pırlanta küpeler konusu ise, kadınlar tarafından kimi zaman tek başına bir takı olarak kimi zaman ise pırlanta kolyeler ile beraber takım olarak kullanılabilmektedir. Eğer takım olarak hem pırlanta kolye hem de pırlanta küpe satın almak istiyorsanız site üzerinden takım halinde satılan ürünlerden fikir alabilirsiniz. Bu ürünleri tek tek satın almaya çalıştığınızda daha çok para ödediğinizi hatırlatmakta bu noktada fayda vardır.

Bu sebeple eğer takım olarak kolye ve pırlanta küpe setini satın alırsanız, tek tek satın almaktan kat kat fazla olarak kazanç elde edebilirsiniz. Fakat eğer tek şekilde sadece pırlanta küpe satın alacaksanız da yine site üzerinden kendi zevk ve bütçenize uygun yüzlerce pırlanta küpe modelini bulmanız mümkündür. Bu kadar çeşit arasından karar vermekte zorlanıyor iseniz, hemen filtreleme yönteminden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz markayı, modeli, rengi, karatı ve fiyat aralığını işaretledikten sonra size uygun pırlanta küpe çeşitlerini liste halinde kolay bir biçimde sıralayabilirsiniz. Bu sayede zamandan oldukça tasarruf edebilirsiniz.

 

SERTİFİKALI PIRLANTA ÜRÜNLER

Bir mücevher satın alırken fiyatı etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Bunların sonuncusu ise, sertifikalı pırlanta içerikli ürünlerdir. Sertifikalı bir ürün pırlanta fiyatları seviyesini otomatik olarak direk artırmaktadır. Fakat burada bilinmesi gereken, bir kişi için nüfus cüzdanı ne ise mücevherler içinde sertifika aynı görevi görmektedir. Bir mücevherin üzerinde bulunan pırlantaya dair bilinmesi gereken tüm özellikleri ürünü eğer sertifikalı olarak satın alır iseniz bu sertifika üzerinden kolaylık ile görebilirsiniz.

 

NEDEN BİZ?

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına ürünlerimize oldukça güvenmek ile beraber muhteşem hizmeti sunmak için her zaman farklı olmayı kendimize bir vizyon olarak belirlemiş durumdayız. Sitenin birbirinden farklı ve güzel yüzlerce ürün çeşidinin haricinde siz değerli müşterilerine sunduğu pek çok güzelliği daha vardır.

Bunlardan kısaca bahsetmek gerekir ise, site üzerinden incelediğiniz pırlanta yüzükler, pırlanta kolyeler ya da pırlanta küpeler sekmesinde araştırdığınız tüm ürünleri sitenin sizlere sunduğu karşılaştırma yapma özelliği sayesinde ürünlerin özelliklerini, içeriklerini ve fiyatlarını kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde karar verme aşamasında olduğunuz 2 ya da daha fazla ürünü karşılaştırarak sizlere en uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

Bu güzel özelliğin yanı sıra, sitede yer alan iletişim sekmesi üzerinde bulunan telefon numarası sayesinde bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Ya da yine iletişim sekmesinde bulunan mail adresimiz sayesinde kafanıza takılan her türlü soruyu bizlere mail yolu ile iletebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bunun dışında site üzerinden alışveriş yapmaya çekiniyor iseniz, sitede bulunan kullanıcı yorumları sekmesine tıklayarak, site üzerinden ürün alışverişi yapmış gerçek kişilerin gerçek yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar sizleri yönlendirmek adına oldukça verimli olacaktır.

Son olarak siteye kolaylıkla üye olarak ziyaretinize devam edebilirsiniz. İlk üyeliğinize özel sizleri indirim kuponu da beklemektedir. Siteniz siz değerli üyelerine özel kampanyalarından yararlanmak içinde yine üyelik hizmetinden yararlanabilirsiniz.