Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak %50 İndirim Fırsatı

PIRLANTA KÜPE

Pırlanta aksesuarların kadın gözündeki değeri herkes tarafından bilinir. Kuyumculuk sektörünün ülkemizdeki kalbi olarak bilinen Kapalıçarşı'da yer alan Craft Pırlanta, sahip olduğu genç ve dinamik yapıyla piyasa ihtiyaçlarını yakından takip eder. Başta pırlanta olmak üzere diğer kıymetli taşlar konusunda da sahip olduğu 20 yıllık tecrübeyi her üründe gözler önüne sermeyi başaran firmamız kaliteli ürünün sektördeki adıdır.

Yerde yüksek ısı ve basınçla oluşan elmas maddesinin özel olarak kesilmesiyle elde edilen pırlanta küpe ve farklı modeller, ilk olarak Venedik'te değer kazanmış ve ardından Amsterdam ve Lizbon gibi liman şehirlerinden kabul görerek tüm dünyada aranan bir değerli taş halini almıştır. Pırlanta seçimi konusunda sahip olduğu bilgi birikimini en iyi şekilde değerlendiren ekiplerimiz, uluslararası alanda geçerliliğe sahip "Pırlanta değerlendirme ve derecelendirme" yetkisine sahiptir.

 

Craft Pırlantanın Online Hizmet Seçenekleri

Müşterilerine her zaman en doğru bilgiyi vermek ve dürüst satış politikalarını uygulamak için seçtiğimiz taşlar, dünyanın sayılı sertifika firmaları arasında ilk sıralarda yer alan HRD Antwerp'e onaylatılır. Firmamız, özel günlerde hediye olarak tercih edilen ürünler konusunda çok çeşit ve hizmet anlayışıyla sektörde sahip olduğu değeri korumayı amaçlar. Özel üretim konusunda da müşterilerden gelen talepleri en doğru ve eksiksiz şekilde tamamlayan hizmetlerimiz bu yönüyle tercih sebebi olarak düşünülebilir. Tektaş ve beştaş olmak üzere farklı pırlanta küpe ve yaratıcı modellerle piyasaya yön veren hizmetlerimiz, müşteri talepleri doğrultusunda şekillenir.

Toptan ve perakende alanında devam eden çalışmalarımız üretici firma olmanın avantajının fiyatlara yansıması için en önemli kazanımdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz sayesinde sadık müşteri kazanma konusunda sektöre liderlik eden uygulamalarımız, kuyumculuk sektörünün güvenle eşdeğer olarak görülmesi için özenli çalışmalarını sürdürür. Kazandığımız memnuniyet gelecekte yapacağımız başarıların da karşılığıdır.

Gelişen teknolojilerden destek alarak sürdürdüğümüz online hizmetler sayesinde Türkiye’nin farklı yerlerinden de müşteri kazanan firmamız, sunduğu kalite ve ürün çeşitliliğiyle hediye almak isteyenlerin de aklına gelen bir markaya dönüşmüştür. Sitemizde yer alan; pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta küpe kategorileri arasından seçim yapılabilir.

Sunmuş olduğumuz; Ürün grupları, marka, fiyat aralıkları, fiyatı düşen ürünler, taş boyu, taş rengi ve sertifika filtreleri üzerinden seçim yapılarak aranan ürüne daha kolay erişim sağlanabilir. İlgilendiği pırlanta küpe modelinin içine giren kullanıcılar fotoğraf üzerinde detaylı inceleme yapma fırsatını elde ederler. Ürünle ilgili her türlü teknik bilginin yanı sıra fiyat ve taksitli ödeme imkanları hakkında da bilgi sahibi olabilen müşteriler, diğer kullanıcıların yorumlarını da okuyabilirler. Ürünü incelerken favorilerinize ekleyebilir, tavsiye edebilir, yorum yazabilir veya sosyal medya üzerinden takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. 3 yıl garantili olarak satışa sunulan pırlanta küpe veya diğer ürünler 3 gün içinde kargoya hazırlanır. Özel olarak paketlenen ve sigortalanan siparişler ücretsiz kargo fırsatıyla kapıdan teslim alınabilir.

Sertifikalı pırlanta ne demektir? Craft Pırlanta olarak sitemizde satışa sunulan her bir ürün firma sertifikasıyla garanti kapsamına dahil edilir. Şirketimizin temel işi olan tektaş pırlanta alanında verilen hizmetler, özel günler ve evlilik gibi bir ömür boyu anlam taşıyacak günler için kişiye özel olarak da üretilebilir. Farklı bütçelere ve zevklere özel olarak hazırlanan zengin tasarımlar arasından siz de kendiniz veya sevdikleriniz için en özel parçayı sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler 6502 no’lu tüketici koruma kanunuyla garanti altına alınır ve teslim edilen ürünler 14 gün içerisinde herhangi bir mazeret bildirilmeksizin değiştirilebilir veya iade edilebilir.

3 yıl garanti hangi durumları kapsar? Satın alınan tektaş pırlanta küpe çeşitleri 3 yıl boyunca her türlü; tamirat, bakım ve onarım işlemlerine karşı garantiye alınır. Ürün paketiyle birlikte gönderilen Carft garanti sertifikası müşterilerimizin tercihleri üzerinde de belirleyici rol oynar. Sitemizden alışveriş yapmak isteyenler üyelik işlemlerini tamamlamak zorunda değildir. Kolay, keyifli, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanacak alışveriş alınan kaliteli performanstan sonra tekrarlanabilir.

Verdiğimiz kaliteli hizmetler en uygun fiyat garantisiyle desteklenir. Üretici firma olmanın avantajlarını direk olarak fiyata yansıtan çalışma anlayışımız sayesinde herkes istediği ürün ve pırlanta küpe modeline istediği zaman sahip olabilir. Herhangi bir alışveriş alt limiti olmadan ücretsiz kargo, uygun fiyat ve taksit avantajından yararlanarak sevdiklerinizin yüzünde karşılığı olmayan bir tebessüm yaratabilirsiniz. Dönemsel olarak belirlediğimiz indirimler ve kampanyalara ek olarak ödemeler 3 taksit ya da havaleye %3 ekstra indirimle taçlandırılır.

Seçtiğiniz ürünü özelleştirebilirsiniz. İsim, baş harf, tarih ya da özel anlam ifade eden her türlü işaret seçilen ürünün istenen bölümüne işlenir. Özel ve şık kutusunda verilen adrese gönderilen ürünler kullanıma hazırdır. Sevdiklerinize en değerli "Beyazı” hediye etmeden önce fiyat, model, alışveriş avantajları ve kişiye özel olarak sunulan fırsatları değerlendirerek en doğru kararı verebilirsiniz.

 

Pırlanta Hakkında Merak Edilenler

En önemli özelliği sert olması olan elmas, çizilerek istenen şekli alır. Çok değerli bir ziynet eşyası olarak kullanılmasının asıl sebebiyse ışığı kırma konusunda sahip olduğu kusursuz karakterdir. Karat ölçü birimiyle tartılan elmas, optik özellikleri sayesinde güzel görünür ve kullanan kişinin zarafetini simgeler. Elmasın 57 fasetli özel kesilmiş hali de pırlanta olarak kabul görür. Elmasın içine girebilen tek şey ışıktır.

Pırlanta, taç, kemer ve külah denen üç ana bölümden oluşur. Kemer kısmının üstünde kalan bölüme taç adı verilir. Işığın en çok yansıdığı yer taç bölümdür. Yansıma aynı zamanda parlaklık kazanılmasını da sağlar. Kemer bölümüyse pırlantanın sağlam bir şekilde durmasına yardımcı olur. Külah bölümüyse taşa giren ışığın yansıması için uygun ortamı yaratır. Bu kısım ne kadar doğru kesilmiş ve yerleştirilmişse yansıma o derece iyi olur. Pırlantaya değer kazandıran çap ölçüsü ise kemer kısmın bir ucundan diğer ucuna kadar olan ölçüdür. Pırlantanın en çok tercih edilen kesimleri arasında; damla, yuvarlak, kalp, prenses, oval, baget ve markiz sayılabilir.

 

Pırlantanın Kıymeti Nereden Gelir?

Elmasın orijinal hali sadece Kimberlit Bacalarında görülür. Nehir kumlarına karışmış olarak ortaya çıkan elmasın en çok bulunduğu bölgeler arasında; Avustralya, Hindistan, Güney Afrika, Endonezya ve Güney Amerika yer alır. Doğada bulunan elmas kristalleri pırlanta olabilecek özellikler gösterir. Kesilerek şekil verilecek olan ürünler dikkat ve titizlik işin en önemli parçasıdır.

Elmasın kıymeti dört faktöre göre değerlendirilir. Bunlar; kesim, renk, ölçü ve berrak görünümdür. Parçada görülen çatlaklık ışık girişini engeller. Beyaz haricindeki sarı ya da kahverengi elmaslar değersizdir. Sertifikayla satılan değerli ziynet eşyaları satım aşamasında değer kaybettiği için bir yatırım aracı olarak görülmez. Aksesuar olarak en çok kullanılan modeller; kolye, yüzük ve küpedir. Pırlanta hediye etme geleneği ilk olarak 15.yüzyılda Avusturya'da başlamıştır.

Sitemizde yer alan "Uluslararası Sertifikalı Pırlanta Sorgulama” hizmetiyle siz de satın aldığınız ya da satın almayı düşündüğünüz ürünü kontrol edebilir ve güven içinde uzun bir ömür kullanabilirsiniz. Şirketimiz müşterilerine ve işine verdiği önemi sunduğu profesyonel hizmetlerle taçlandırırken, güncel ihtiyaçlara yönelik hizmet taleplerini önceden anlayarak en doğru şekilde değerlendirir.

Başlıklar