Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak %50 İndirim Fırsatı

EMERALD KESİM PIRLANTA TEKTAŞ YÜZÜK 

Emerald kesim pırlanta tektaş yüzük, dikdörtgen şeklinde bir pırlanta içerir. Emerald kesim ve Asscher kesimini içeren "elmas kesim" pırlanta şekilleri ailesinin bir parçasıdır. Sofistike, klasik bir seçim olan Emerlad kesim pırlantalar, şık, doğrusal bir görünüme sahiptir.
Craft Pırlanta, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile en seçkin ve özel pırlanta modellerini, farklı ve özgün olmak isteyen müşterilerine sunuyor. Pırlanta konusunda uzun yılların bilgi ve birikimiyle Kapalıçarşı’da bir marka olan Craft Pırlanta, uluslararası sertifikalı Emerald kesim pırlanta tektaş yüzük modellerini büyük bir özveri ve titizlikle tasarlıyor.

Emerald Kesim Pırlanta ile Daha Keskin ve Cesur Çizgiler

Emerald Kesim pırlanta tektaş yüzük modeli, Emerald Kesim pırlantaları genellikle üç taşlı yüzüklerde yan taşlar olarak kullanılır.Yine Emerald Kesim pırlantanın merkezde olduğu ve etrafı yuvarlak veya farklı pırlanta kesimleri ile kombine edilerek tasarlanan modellerde kullanılır.
 
Emerald Kesim pırlanta tektaş yüzük modeli, farklı karatlarda ve farklı tasarımlarda en özgün şekilde hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Craft Pırlanta, uluslararası sertifikaya sahip bu modelleri ile müşterilerinin en özel anlarında sevgi ve sonsuzluğun simgesi olacak pırlanta modelleri üretmektedir.

Emerald Kesim Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin

Emerald kesime sahip yüzüklerde ilk bakışta taşların dikdörtgen şekilli olduğu hissi yaratsada, aslında uzun ve kısa kenarların buluştuğu köşelerin kırık olması nedeniyle altıgen şekile sahip olduğu söylenebilir.Bu özellik emerald kesim pırlantanın en ayırt edici özelliğidir.
 
Emerald Kesim pırlanta tektaş yüzük modelleri Craft Pırlanta kataloglarının en nadide seçkileri arasında özel yere sahip modellerdendir. HRD sertifikası ile uluslararası kimliğe sahip bir model seçkisidir. Satın aldığınız Emerald Kesim pırlanta tektaş yüzük modelini, size verilen sertifika ile HRD web sitesinden gönül rahatlığı ile kontrol edebilirsiniz.