Tüm Ürünlerde Kaçırılmayacak %50 İndirim Fırsatı
Ürün Kodu: R4717
Sertifika
0.84 Karat Uluslararası Sertifikalı Damla Pırlanta Tektaş Yüzük
0.84 Karat Uluslararası Sertifikalı Damla Pırlanta Tektaş Yüzük
50.372 TL
%49 İNDİRİMLİ: 24.405 TL
AYNI GÜN KARGO

Damla Pırlanta Tektaş Yüzük

Damla pırlanta tektaş yüzük modeli, Craft Pırlanta kataloglarında sade ama özgün bir tasarım olarak kendisine yer bulmuştur. Damla kesimli oluşundan dolayı damla pırlanta tektaş yüzükler, Pırlantanın bir ucu yuvarlak diğer ucu ise keskin bir sivriliğe sahiptir.
 
Geleneksel ve modern, damla pırlanta tektaş yüzük modeli; mükemmel dengesi, evlenecek olan çiftler için mükemmel bir seçimdir. Dramatik ve çarpıcı, damla kesimli pırlanta, tek başına merkezde sergilenebilirken daha küçük yan taşlar ile de farklı bir estetik oluşturabilmektedir.

Damla Kesim

Çok yönlü bir görünüm stili ile bilinen damla kesim pırlantalar, basit bir gövdede zarif ve sofistike, daha tasarımsal bir gövdede göz kamaştırıcı ve modern görünen her türlü ayar ile iyi uyum sağlar. Damla Pırlanta tektaş yüzük, birçok çiftin evlilik öncesi tercih ettiği popüler modellerin başında gelmektedir. Bu nedenle özgün tasarıma ve kesimlere sahip Craft Pırlanta modellerine göz gezdirmeden pırlanta almayın!
 
Damla pırlanta tektaş yüzükmodeli genellikle sivri ucu tırnaklara doğru olacak şekilde tasarlanır. Bu görünüm ve tasarım yan taşlarla desteklenerek klasik ya da vintage bir stil halini alabilir. Diğer bir tasarım şekli ise yuvarlak ucun tırnaklara doğru adeta bir damla görüntüsündeki tasarımdır. BU da yine zarafet ve saydamlığın göz kamaştırıcı parıltısı olarak parmaklarda parlar.
 
Damla pırlanta tektaş yüzükalmadan önce bakmanız gereken iki farklı durum bulunmaktadır. Birincisi sivri ucun kesiminin yuvarlak tarafın kenarları arasında tam bir eşitlik olması gerekiyor. İkincisi ise kesiminden dolayı verdiği parlaklıktır. Bu iki özellik tarafınızdan doğrulandığında, özel birine mükemmel bir damla pırlanta tektaş yüzük vermeye hazır olacaksınız.
 
Damla pırlanta tektaş yüzük, ideal uzunluk ve genişlik oranında olmaktadır. Uzunluk özellikle önemlidir, çünkü daha uzun bir elmas, zarif parmakların uzun görünmesine yardımcı olabilir. Bununla birlikte, herhangi bir elmasta olduğu gibi, tam uzunluk / genişlik oranı kişisel zevkinize bağlıdır.
 
Craft Pırlanta, tüm özgün ve özel modellerinde olduğu gibi damla pırlanta tektaş yüzük modelini de uluslararası HRD sertifikasına sahip pırlantalar ile süslemektedir. Bu harika seçki hakkında daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin!